Aktif bank EFT saatleri

Aktif bank EFT saatleri sabah saat 09:00’dan akşam saat 16:00 arasındır. EFT işlemlerinizi bu saatler asında hiç sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Daha sonraki yapacağınız saatler arasında ki EFT’leriniz bir sonraki EFT saatlerine kayacağı için sizlerde zor durumda kalmamak adına bu saatlere çok dikkat etmek zorundasınız.

Aktif bank EFT saatleri arasında yapmadığınız gecikmelerden doğacak istenmeyen durumları banka kabul etmemekte ve sizleri bu konuda uyarmaktadır. Tatillerde ve hafta sonları Merkez Bankası kapalı olduğu için EFT yapılmasına hiç bir banka izin vermemekte. İnternet üzerinden 7/24 saat EFT yapabilirsiniz. Ama bu demek değildir ki paranız hemen yerine ulaşacak sanal ortamda geçekleşen bu para trans veride yine bir ertesi güne sarkacaktır.

Aktif bank EFT saatleri Merkez Bankasına göre ayarlanmaktadır. Sizler EFT yapar iken kendi bankanıza her zaman EFT saatlerini danışı sonradan çıkacak sizleri zora sokacak olası kötü durumdan kendinizi böylece korumuş olursunuz. Bankanızın internet ortamında sanal bankacılık hizmetleri var ise para transferinizi buradan da yapma şansına sahipsiniz.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*