Akbank EFT ücretleri

Akbank EFT ücretleri, her yıl değişkenlik göstermektedir. Özellikleri arasında yer alan birçok seçenek ile bankanın kendi para transferlerini müşterilerine ücretsiz olarak sunması da bulunmaktadır. Akbank EFT ücretlerini alırken dikkat ettiği bir takım hususlar vardır. Bankanın gün içinde yollamış olduğu genel EFT ücretleri ile gün sonunda yollanan hesaplar için ücretler farklılık gösterecektir.

Akbank EFT ücretleri, müşteri temsilciliklerini kullanarak oldukça rahat bir öğrenme sağlayacaksınız. Bu durumda genel bir kullanıcının başka bir bankaya 16.00 ile 17.00 arasında yollayacağı para için alınacak ücret 6,75 olurken bu saat diliminden önce yollanacak olan ücretler ise genellikle 3,75 olarak belirlenmektedir.

Akbank EFT ücretleri, ücretsiz olarak yapılma şartı ancak bankanın anlaşmalı olduğu müşterileri için geçerli olacaktır. Bu banka üzerinden maaş alma durumunuz varsa bu ücretler sizden kesilmeyecektir. Aynı zamanda fatura işlemlerinizi de yapacağınız bu alan üzerinden, gerçekleşen her ücret sizden bir ödeme alınmamasını sağlayacaktır. Bu şekilde transfer işlem ücretinin alınmaması için fatura ödeme yönlendirmesini yaparak bu işlemden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yaz

80 − 77 =