Akbank eft ücretleri 2015

Bankaların para transferlerinden olan eft’ler den  belirli ücretler alınmaktadır. Sizlere bu yazımızda Akbank eft ücretleri hakkında bilgi vereceğiz.  Akbank hesabınızdan veya şubelerinden yapacağınız eft işlemlerinde alınacak olan ücretler  ödeyeceğiniz işlem ücreti aralığı 35TL ile 250TL arasında değişmektedir.

Bu ücret bankanın şubesinden hesabınızdan yapacağınız eft işlemleri için geçerlidir. Fakat banka şubesinin kasasından eft işlemini gerçekleştirmeyi seçerseniz 40TL ile 315TL arasında işlem ücretleri alınmaktadır. İsme gelen eft işlem ücretleri ise 40TL ile 400TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca Akbank  eft işleminizi internet üzerinden de yapabiliyorsunuz.  Akbank internet şubesinden yapacağınız eft işlemlerinde her sefer yapacağınız işlem  olarak 4TL eft işlem ücreti alınmaktadır.  Akbank eft ücreti internet bankacılığı kullanılarak eft işlem ücretini daha az ödeyebilirsiniz.

Akbank eft işleminizi telefon bankacılığından gerçekleştirmek istediğinizde ödeyeceğiniz ücret ise  25TL olmaktadır. Ayrıca  Akbank izi ATM’lerden eft işlemlerinizi bankanın ATM’lerinden de yapabilirsiniz. Akbank’tan  eft işlemin gerçekleştirmek istediğinizde banka herhangi bir eft işlem ücreti almamaktadır.

Sizler de  para transferini daha hızlı gerçekleştirmek ve teknolojiden faydalanma adına eft işleminizi internet bankacılığı üzerinden yapmanızı sizlere öneririz. Bankacılık sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Akbank müşterilerinin para transferi noktasında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*