Akbank EFT saatleri

Her bankanın EFT saatlerinde değişiklikler olduğu için Akbank EFT saatleri de farklılık göstermekte o yüzden izler EFT gönderir iken buna çok dikkat etmelisiniz. Yapacağınız para transfer saatini iyi ayarlayın ki sizde mahur duruma düşmeyin. Akbank EFT saatleri her sabah saat 8,30 ‘dan akşam saat 17,00 ‘ye kadar devam eder.

Akbank EFT saatleri içerisinde yapacağınız para transferinde hiç sorun yaşamaz paranı 10-15 dakika içerisinde hemen transfer olur. Yanız dikkate etmeniz gereken konu ise bu saatler dışında yapacağınız para transferinizi bir iş günü sonraki saate kalır ve sizde hiç hoş olmayan bir durumla baş başa kalırsınız.

Akbank EFT saatleri içersinde yaptığınız işlemlerde bir sorun yaşamazsınız ama yanlışlıkla saatler dışına çıktığınızda sorun ile karşılaşmanız büyük bir olası gibi görünmektedir. Eğer EFT yaptığınız para işleminiz zamanında yerine ulaşmadı ise ya sizlerin hesabında ya da karşı tarafın hesap işlemlerinde bir problem olabilir. Hemen karşı bankayı arayarak sorunun ne olduğun öğrenin aksi takdirde paranız bir gün sonra işleme girecektir.

Yorum Yaz

+ 42 = 49