Abank EFT saatleri

Abank EFT saatleri, sabah en erken başlayan bankalar arasında yer almasını sağlamıştır. İnternet üzerinden yapacağınız her işlemin bir saati bulunmaktadır. Bu banka nezdinde yapacağınız tüm aktarımlar için mutlaka belirli saat aralığına uyum sağlamanız yerinde olacaktır. 24 saat olarak işlem yapılan bu banka içinde havale noktasında bu zaman dilimi geçerli olmaktadır.

Abank EFT saatleri içinde yapılacak olan aktarımlar ilk olarak saat 8.00 itibarîyle başlamaktadır. 16.30’ a kadar yapılan işlemlerden alınan ücretler normal tarife olurken saat 16.30 ile 17.00 arasında uygulanacak olan ücretler için iki katı fark alınmaktadır. Dünyanın hemen her yerinde rahat bir kullanım olanağı sağlayan EFT işlemleri sayesinde birçok kişi bankacılık işlemlerini buradan gerçekleştirme yoluna gitmektedir.

Abank EFT saatleri İçin sadece mesai saatleri geçerli iken diğer havale, döviz alış ve satışı, virman yapma işlemi sürekli olarak 24 saat olmaktadır. Ancak geriye kalan işlemlerin tamamında saat farklı olarak işlemektedir. EFT yaparak zamanınızın kaybolmasına izin vermeyecek ve bankaya gitmek zorunda kalmayacaksınız.

Yorum Yaz

Your email address will not be published.

*